وکالت در طلاق رو درست دادم ویا نه ! 

با سلام جناب وکیل دکتر وکیل اکبر فتح اللهی وکیل محترم دادگستری من آقایی هستم که با خانمم اختلاف داشتم و متاسفانه منجر شده به قرار طلاق حالا میخوام بدونم اگر من وکالت در طلاق بدم چه مطالبی باید توی وکالت در طلاق ذکر بشه که من در آینده با مشکلی مواجه نشم جناب وکیل بعد وکالت در طلاق باید مشروط بدم ویا وکالت در طلاق مطلق در وکالت در طلاق باید به حضانت و مهریه اشاره بشه ویا اینکه اصلا نباید به موضوعات این چنینی اشاره بشه برای وکالت در طلاق چقدر باید هزینه به سردفتر اسناد رسمی بدیم ویا باید هزینه به سردفتر ازدواج و طلاق داده بشه و پهلوی اون رفت جناب وکیل ! ضمننا در وکالت در طلاق در مورد بذل مهریه ویا رجوع از مهریه بهتر نیست صحبت بشه چون میترسم در آینده به مهریه خودش رجوع بکنه !و من اصلا نمی خوام با خودش ویا وکیل خانواده دوباره روبرو بشم ! ضمننا لازم هست که اگر دادگاه رفت و من وکالت در طلاق دادم در مورد مساله طلاق اون پی گیری بکنم ویا این که اگر حق توکیل دادم خودش میتونه بره و طلاق خودش رو بگیره ! ویانه چون من دوستی داشتم وکالت در طلاق داده بود و قاضی دادگاه خانواده از وکالت در طلاق اشکال قانونی گرفت بعد کلی هزینه سردفتر برای تنظیم وکالت در طلاق باز مجبور شد بره دادگاه خانواده برای دادن وکالت در طلاق ! اخر سر هم طلاق توافقی توی چند ماه انجام شد من میتونم برای تنظیم درست وکالت در طلاق مزاحم شما بشم و مشاوره حقوقی خانواده وکالت در طلاق بگیرم که راه حقوقی رو با وکیل معروف خانواده درست برم ممنون از وقتی که گذاشتید ! اگر یکبار قبلا وکالت در طلاق داده باشم باطل میشه ؟ 

ممنون از برنامه خوبتون در رادیو ایران و تلویزیون 

جهت دیدن پاسخ خود 

و دیدن  برنامه تلویزیونی و 

رادیویی جناب وکیل برروی کلمه 

آبی رنگ ذیل کلیک کنید 

وکیل

وکیل مهریه میگه نمیشه درسته !

وکالت در طلاق رو درست دادم ویا نه !

بهم تجاوز شده قاضی دادگاه هم جواب درستی نمیده !

طلاق ,وکالت ,وکیل ,خانواده ,خودش ,مهریه ,جناب وکیل ,طلاق داده ,دادگاه خانواده ,برای تنظیم ,باید هزینه
مشخصات
آخرین جستجو ها